Nasze sukcesy


2017 r.

– III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Julia Szopa – Cash Flow

– VII miejsce Mistrzostwa Polski Młodych Koni – Franciszek Kowalczyk – Hopper

– VI miejsce Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży D-bis – Róża Wągrodzka – Chagal

– V miejsce Puchar Polski Małych Koni – Róża Wągrodzka – Derwisz

– IX miejsce Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży D-bis – Julia Szopa – Ben Hur

 

2016 r.

– IV miejsce Halowy Puchar Polski Małych Koni – Franciszek Kowalczyk – Derwisz

– VI miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Róża Wągrodzka – Chagal

– VI miejsce Puchar Polski Dzieci II – Róża Wągrodzka – Derwisz

– IV miejsce Puchar Polski Kuców D-bis – Róża Wągrodzka – Torero

 

2015 r.

– II miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Dzieci II – Jakub Kłęk – Erice

– III miejsce Halowy Puchar Polski kat. Małe Konie – Marta Wolińska – Orchidea

– II miejsce Puchar Polski Dzieci II – Jakub Kłęk – Erice

– VI miejsce Puchar Polski Kuców D-bis – Róża Wągrodzka – Torero

– I miejsce Puchar Polski kat. Małe Konie – Alicja Komorowska – Orchidea

 

2014 r.

– I miejsce Puchar Polski Dzieci I – Franciszek Kowalczyk – Harry

– III miejsce Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Amatorów – Alicja Komorowska – Conca

– III miejsce Cavaliada Tour Młodzieżowców – Franciszek Kowalczyk – Harry

2013 r.

– II miejsce Puchar Polski Dzieci I – Franciszek Kowalczyk – Harry

– III miejsce Mistrzostwa Polski Kuców  gr. D – Franciszek Kowalczyk – Chagal

– III miejsce Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Małych Koni – Marta Wolińska – Orchidea

– IV miejsce Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Kuce gr. D – Franciszek Kowalczyk Chagal

– II miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Małych Koni – Marta Wolińska – Orchidea

– II miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Dzieci – Franciszek Kowalczyk – Harry

– II miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Juniorów – Edyta Tuwalska – Lofir

– V miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Zawodników z III lic. – Franciszek Kowalczyk – Harry

– II miejsce Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Juniorów Młodszych – Marta Wolińska – Orchidea

– II miejsce Grand Prix Dzieci Arezzo – Franciszek Kowalczyk – Harry

 

2012 r.

– I miejsce Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Juniorów Młodszych – Marta Wolińska – Orchidea

– V miejsce Puchar Polski Dzieci – Marta Wolińska – Orchidea

– III miejsce Liga Mazowsza Kuce – Julia Zdrojewska – Ludens

 

2011 r.

– II miejsce wśród klasyfikacji Klubów w Lidze Mazowsza

– Kuce 70cm – Franek Kowalczyk III miejsce

– Kuce 80-90cm – Edyta Tuwalska II miejsce, Franek Kowalczyk V miejsce, Julia Hamerska X miejsce

– LL – Emilia Lakhwani V miejsce, Karolina Rylska VII miejsce, Marta Wolińska VIII miejsce

– L – Edyta Tuwalska VII miejsce, Dominika Szyk VIII miejsce

– P – Edyta Tuwalska VI miejsce

– III miejsce Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Zawodników z III.lic. – Edyta Tuwalska

...

Ul. Czempińska 7,
02-852 Warszawa

... Jak dojechać?